Hotelový a restaurační nábytek, to je odvětví, kterým se zabýváme již více než 20 let. A tak víme, co mohou majitelé restaurací a hotelů protřebují...

Kvalitní, cenově dostupný nábytek. A pokud možno ihned.

Naše společnost se zabývá, ve spolupráci s jinými výrobci a dodavateli, instalací pokojového nábytku a pokojového vybavení pro známé hotelové řetězce v Německu, Rakousku a Švýcarsku. V rámci zvyšování kvality poskytovaných hotelových služeb dochází v těchto řetězcích k pravidelné výměně pokojového nábytku a vybavení již po krátké době, kdy opotřebení předmětů není příliš vysoké. Jedná se o kvalitní vybavení z 4 * -5-ti * hotelů, nesoucí známky mírného opotřebení. Některé takovéto kompletní pokoje při realizaci rekonstrukcí přesunujeme do České republiky k jejich dalšímu prodeji.

Nabízíme k prodeji již použitý nábytek a vybavení pokojů - kompletní hotelové pokoje.

Rádi vám ale navrhneme i variantu nového vysoce kvalitního nábytku, včetně počítačové vizualizace. Nezávazně se na nás obraťte, rádi vám vyjdeme vstříc.

Přijeďte nás navštívit a osobně se podívat na kompletní sestavy hotelových pokojů do naší provozovny a výstavní expozice nedaleko Plzně v Městě Touškově, nebo nás kontaktuje osobně.

Ladislav Bechyně
Jednatel, project manager

tel.: +420 727 934 041
email: lada@heda.eu

Ivana Roučková, BSS.
Asistentka společnosti, fakturace

tel.: +420 602 243 794
email: ivana@heda.eu

Kateřina Šrámková
Správce objednávek, administrativa

email: katka@heda.eu